جشن شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید فطر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ در جشنواره فیلم های سینمایی شبکه دو که از دوشنبه 5 تیر ماه تا جمعه 9 تیرماه ادامه خواهد داشت؛ به ترتیب فیلم های «قلمرو»، «هورتون»، «دویدن برای پشیمانی»، «سرخپوست»، «تیم ماجراجو» ساعت 8:30، فیلم های «گوشی قرمز»، «یاسین»، «انتهای قدرت»، «افسانه درخت»، «آن روی سکه» ساعت 17:30 و «خانه ای در دوردست»، «تروریست»، «تهران دربست» و «گذر از اندوه» ساعت 23:30 به نمایش در خواهد آمد.

  همچنین عیدانه عید سعید فطر دوشنبه ساعت 7:00 و سخنرانی های ویژه عید فطر روزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت 13:30 پخش خواهد شد. «باغ ملی» نیز عنوان برنامه دیگری از شبکه دو سیماست که به مناسبت عید سعید فطر به صورت زنده از دوشنبه تا چهارشنبه تقدیم علاقمندان خواهد شد. 

  عیدانه شبکه دو به مخاطبان کودک و نوجوان این شبکه نیز پخش برنامه «یه گله جا» ویژه عید فطر از دوشنبه تا جمعه ساعت 13:00 و ویژه برنامه پایانی برنامه نوسفران به تهیه کنندگی اصغر مهدی ابهری خواهد بود. آخرین قسمت برنامه نوسفران با اجرای جشنی با حضور مجریان برنامه های کودک چون مسعود روشن پژوه و عموهای فیتیله ای و بخش هایی متنوع دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 تیرماه ساعت 15:00 پخش می شود.

  همچنین ویژه برنامه «با ما بیا» از دوشنبه تا جمعه ساعت 14:00، «بهترین شو» پنجشنبه و جمعه ساعت 15:00،  «فیتیله» از شنبه تا دوشنبه ساعت 19:00 و «محله گل و بلبل» از سه شنبه تا جمعه ساعت 19:00 عناوین دیگر تدارکات ویژه این شبکه برای کودکان و نوجوانان خواهد بود.

  افزون بر این آخرین قسمت های جُنگ شبانه «ماه تمام» و «این شرح شرحه شرحه» در کنار برنامه «بهترین شکل ممکن»، «نما دو» و ... از دیگر عناوین برنامه های شبکه دو در این ایام خواهد بود.

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1396 ساعت: 12:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123