سینمایی"تهران دربست"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  خلاصه فیلم:

  فرهاد پسر ساده و در عین حال صادقی است که پس از درگذشت پدرش، با خواهرش فریبا به تنهایی زندگی می کنند. روزی که برای خوردن ناهار به ساندویچی رفته، با پسر جوانی به نام ساعد برخورد می کند که از او می خواهد در گرفتن انتقام از شوهر خواهرش، به او کمک کند. ماجرا از این قرار است که ساعد به فرهاد می گوید شوهر خواهرش مرد بدجنسی است و وی می خواهد برای انتقام از او، به همراه فرهاد تعدادی تخم مرغ به او بزنند و فرار کنند. فرهاد حرف ساعد را قبول کرده و با او راهی می شود. با رسیدن به یک بانک، مردی کیف به دست از آنجا خارج می شود و ساعد به فرهاد می گوید او همان برادر زنش است، فرهاد نیز با تخم مرغ به جان مرد می افتد، اما در این میان ساعد کیف مرد را که حاوی مقدار زیادی پول است برداشته و فرار می کند.
  پلیس فرهاد را به عنوان شریک دزد دستگیر کرده و به زندان می اندازد. در این بین فرهاد از امیر، مرد جوانی که خواستگار خواهر اوست، می خواهد کمکش کند تا وقتی برای اردوی زیارتی از طرف زندان به قم می روند، بتواند فرار کند. در روز موعود، فرهاد با همکاری امیر و خواهرش فریبا موفق به فرار می شود و برای پنهان شدن از دست پلیس ها، به میان مزار شهدا می رود. در آنجا مادر شهیدی را می بیند که ملاقات با او در روحیاتش تاثیر زیادی می گذارد. در همین بین با همکاری امیر و فریبا، شماره ساعد را پیدا کرده و به بهانه ای او را به آنجا کشیده با کمک نیروهای پلیس دستگیرش می کنند.

  اطلاعات تکمیلی:

  کارگردان: حسین تبریزی

  تهیه کننده: دکتر سعید منتظر المهدی

  بازیگران اصلی: امیر غفارمنش، افشین سنگ چاپ، کانوش گرامی، مریم کاویانی، زهرا سعیدی

  سال تولید: 1390

  کشور سازنده: ایران - شبکه دو

  مدت (دقیقه): 90:00

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 8 تير 1396 ساعت: 1:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123