سینمایی"توطئه 1 و 2"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  خلاصه فیلم:

  رئیس جمهور دموکرات جدید امریکا که با سیاست های جنگ طلبانه بوش مخالف است، در یک عملیات تروریستی ترور می شود. استیو که سابقا در عراق خدمت می کرده و به دلیل کشتار بی رحمانه حدیثه دچار جنون و تا حدی فراموشی شده است، از سوی مقامات کاخ سفید به عنوان قاتل رئیس جمهور معرفی می شود و تحت تعقیب قرار م گیرد. هر جند رسانه ها تروریست های مسلمان و گروه های خارجی را به دست داشتن در این عملیات پیچیده متهم می کنند ولی مخاطب به تدریج در می یابد که همه چیز از درون امریکا و افرادی در کاخ سفید، شورای امنیت ملی (NSA)  و سازمان سیا طراحی و کنترل می شود. در نهایت استیو درمی یابد که هویت واقعی وی بوسیله شگردهای نظامیِ شستشوی مغزی و کنترل روانی ارتش آمریکا از ذهن او پاک شده است و در واقع شخص دیگری قاتل رئیس جمهور بوده است. در ادامه داستان مشخص می شود حزب دموکرات، خود طرح قتل رئیس جمهور را تنظیم کرده است تا به این وسیله ضمن اثبات این مطلب که دنیا لیاقت آمریکایی صلح جو و آرام را ندارد، شخص دیگری را که با سیاست های پشت پرده این حزب سازگاری بیشتری دارد بر مسند بنشاند.
   در این فیلم مخاطب درمی یابد که صرفنظر از جمهوری خواه یا دموکرات بودن رئیس جمهور آمریکا، همواره اهداف ثابت و دیرپایه ای توسط سیستم حاکم در این کشور دنبال می شود. علاوه بر این، فیلم از جذابیت قابل توجه و بالایی نیز برخوردار است.

  اطلاعات تکمیلی:

  نام فیلم (لاتین): The Conspiracy

  کارگردان: اندرو هال

  تهیه کننده: جاستین بادل، زنون یونکو، کارون ووکی

  بازیگران اصلی: استفان دورف، کاترین مورینو، گرگ بریک

  سال تولید: 2008

  کشور سازنده: فرانسه، کانادا

  مدت (دقیقه): 159:00

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 15 تير 1396 ساعت: 6:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123