سینمایی"دخترک جسور"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  خلاصه فیلم:

  خانواده تهیدستی در کلبه ای جنگلی زندگی می کنند. پدر خانواده در اثر بیماری از دنیا می رود و مادرِ جوان با دختر کوچکش به زندگی محقرانه خود می دهند. در همین اثنا مادر نیز به بیماری سختی دچار شده و از دنیا می رود. مادر در آخرین لحظات به دختر هفت ساله اش توصیه می کند پس از مرگ او، به دنبال پدربزرگش که مرد ثروتمندی است رفته و نزد او زندگی کند. مادر گردنبندی را به دخترش می دهد تا در صورت یافتن پدربزرگ، آنرا به عنوان نشانه ای برای صحت گفته هایش به وی نشان دهد. مادر از دنیا می رود و دختر کوچک پس از پشت سر گذاشتن اتفاقات مختلف و سختی های فراوان، موفق یه یافتن پدرزرگش می شود.
  پدر بزرگ که معتقد است دختر و دامادش زنده هستند و به خارج از کشور رفته اند، حرف نوه ی کوچکش را باور نمی کند. از آنجایی هم که دختر گردنبند مادرش را گم کرده، نمی تواند صحت گفته هایش را ثابت کند. پدربزرگ برای خلاص شدن از دست او، وی را نزد خانواده ی دامادش برده می گوید، اگر این کودک نوه ی من است، پس دخترِ پسر شما هم هست و باید از او نگهداری کنید. اما در بازگشت، گردنبد دختر در خانه پدربزرگ یافته شده و او به اشتباهش پی می برد. در نهایت دختر کوچک تصمیم می گیرد نزد خانواده پدرش بماند، اما به خانواده ی مادر، یعنی پدربزرگ و مادربزرگش نیز سر بزند.

  اطلاعات تکمیلی:

  کارگردان: مورتن کوهلرتئ 

  تهیه کننده: هِنریک مولر سورِنسِن

  بازیگران اصلی: سارا ژوئل وارنر، پیتر جِپ هانسن، لیسبِت دال

  سال تولید: 2002

  کشور سازنده: دانمارک، سوئد

  مدت (دقیقه): 82:00

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 24 تاريخ : پنجشنبه 15 تير 1396 ساعت: 6:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123