سینمایی"پایان اندوه"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  خلاصه فیلم:

  اوشین دختر هفت ساله ایست که در یک خانواده فقیر ژاپنی زندگی می کند. روزی پدرش به او می گوید باید برای کار به خانه یک مرد ثروتمند برود. او که با وجود سن کم، درک و فهم بسیار بالایی دارد، حاضر می شود برای کمک به خانواده به آنجا برود. در آن خانه او شرایط بسیار سختی داشته و سرپرست خدمتکارها بسیار او را اذیت می کند. در نهایت نیز هنگامی که به او تهمت دزدی می زنند، از آن خانه فرار کرده در برف سرگردان می شود. از سوی دیگر خانواده مرد ثروتمند نیز، پس از رفتن اوشین، در می یابند او دزدی نکرده و بیگناه است، اما دیگر خبری از او ندارند!
  مرد جوانی به نام شوساکو که یک سرباز فراری است اوشین را پیدا به کلبه کوهستانیاش می برد و به این وسیله از مرگ نجات پیدا می کند. اوشین تا پایان زمستان آنجا می ماند، و در این خلال رابطه بسیار خوبی با شوساکو و دوستش که مرد میانسالی است پیدا می کند. او همچنین در این زمان از شوساکو سواد خواندن و نوشتن نیز می آموزد.
  با فرا رسیدن بهار قرار می شود اوشین به نزد خانواده اش بازگردد. او علیرغم میل باطنیش، از شوساکو و دوستش جدا شده نزد خانواده اش باز می گردد، لکن پدرش به خاطر فرار کردنش با او برخورد بدی می کند، اما بالاخره با پا در میانی مادر وی مجددا به کانون خانواده بازمی گردد.
  باز پس از مدتی قرار می شود او برای کار به خانه دیگری برود. در آنجا او به دلیل علاقه ای که صاحباخانه، که پیرزن بسیار مهربانی است، به او پیدا می کند، شرایط بسیار خوبی دارد و با پشت سر گذاشتن ماجراهای مختلف، با نوه ی صحبخانه نیز دوست می شود.

  اطلاعات تکمیلی:

  نام فیلم (لاتین): Oshin

  بازیگران اصلی: کوکُنه هوگادا ، آیا اوتو ، کایوکو کیشیموتو

  سال تولید: 2013

  کشور سازنده: ژاپن، چین

  مدت (دقیقه): 95:00

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 27 تير 1396 ساعت: 20:53
  برچسب‌ها :

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها