پالام، پولوم، پیلیش

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  این برنامه یکی از محورهای خود را به ایجاد نشاط در خانواده و انجام بازی های گروهی و متناسب با روحیه کودکان اختصاص داده و در این راستا ضمن انجام بازی های قدیمی و محلی ایرانی در هر برنامه به معرفی یک...

  موضوع:
  این برنامه یکی از محورهای خود را به ایجاد نشاط در خانواده و انجام بازی های گروهی و متناسب با روحیه کودکان اختصاص داده و در این راستا ضمن انجام بازی های قدیمی و محلی ایرانی در هر برنامه به معرفی یک بازی بومی می پردازد.
  همچنین با توجه به وجود گنجینه عظیم داستان های ارزشمند ایرانی برای کودکان، این مجموعه با مشارکت والدین، داستان های ایرانی و قرآنی آموزنده و اخلاقی را برای کودکان بیان می کند و سعی دارد به نحوی اثرگذار مضامین اخلاقی- دینی را در قالب قصه به کودکان آموزش دهد.
  این مجموعه از حضور سه عروسک به نام پالام، پولوم و پیلیش و بخش های شاد و موزیکال بهره می برد و در انتهای برنامه نیز جهت تثبیت نکات بیان شده در هر قسمت، عروسک ها به جمع بندی موضوعات گفته شده می پردازند.


  عوامل:
  تهیه کننده و کارگردان: سیدرضا میرمحمد میگونی
  نویسنده: راحیل محمد جانی
  مدیرتولید: روح ا... طلایی
  بازیگر: راحیل محمد جانی
  عروسک گردان ها: هدیه آزادی، پانته آ صفامنش، فاطمه اشرفی، هما خداجو
  صداپیشه ها: اعظم حبیبی، آسیه گرجی، رضا اشرفی
   

  گروه برنامه ساز: کودک و نوجوان


  زمان آغاز پخش: دوشنبه 9 مرداد

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت: 15:54
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123