ناگفته های دکتر ولایتی از سرنگونی داعش و قدرت ایران در منطقه در برنامه «ایران»

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   

  برنامه «ایران» جمعه 24 آذرماه ساعت 21:00 در گفت و گو با علی اکبر ولایتی؛ ؛ مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل، نگاهی ویژه به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان اسلام و نقش ایران در سرنگونی داعش خواهد داشت.

   

  به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این قسمت از مجموعه «ایران» در مسیر برنامه های قبلی که با حضور دکتر ولایتی و دیگر کارشناسان به بررسی و تحلیل وضعیت تمدنی و هویتی ایران می پرداخت؛ گریزی داشته به جایگاه امروز ایران در خاورمیانه و از این رهگذر به بررسی نقش و اهمیت کشورمان در تحولات منطقه از ابعاد مختلف می پردازد.

  در این گفت و گو دکتر ولایتی به طور مفصل به شکل گیری گروهک تروریستی داعش، جنایات آن، همکاری های ایران با دولت های سوریه و عراق برای مقابله با داعش و نقشی که جمهوری اسلامی ایران در نابودی این جریان تکفیری داشته، می پردازد.

  همچنین در بخش دیگری از این گفت و گو دکتر ولایتی به تحقق یافتن و بازیابی تمدن ایرانی و اسلامی و برون رفت از تنگناهایی که دشمنان برای کشورمان ایجاد کرده اند اشاره می کند و راه های برون رفت از این موانع را در حوزه اقتصاد؛ اقتصاد مقاومتی و اتکا به توان تولیدکنندگان داخلی، در حوزه دفاع؛ دفاع مردمی و میلیونی بسیجی و در حوزه صنایع دفاعی نیز خودکفایی عنوان می کنند.

  برنامه «ایران» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی با حضور دکتر علی اکبر ولایتی و به تهیه کنندگی مجید احسانی نیک که به صورت ثابت چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 21:00 روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : شنبه 25 آذر 1396 ساعت: 15:01
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها