سینمایی"دو قدم تا بهشت"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  دانلود ها

  /

  فیلم

  /

  1396/9/26 |

  11:25 |

  شناسه خبر: 42316

  خلاصه فیلم:

   پدر بزرگ فوت کرده و خانه ای برای همسرش عزیز و فرزندانش گذاشته است. عزیز در این خانه تنها زندگی می کند. فرهاد پسر عزیز که بساز و بفروش است دنبال خراب کرن خانه و ساختن مجموعه آپارتمان است. اما فرخنده خواهر او مخالفت می کند. سینا و سارا که فرزندان فرخنده و فرهادند با هم نامزد هستند. سینا در زیرزمین یک نقشه گنج پیدا می کند و باعث می شود همه به طمع گنج به خانه آمده و دور عزیز جمع شوند آنها شروع به جستجو می کنند. اما می فهمند که نقشه قلابی است. عزیز اصرار می کند که مراسم ازدواج  دو نوه اش هر چه زودتر برگزار شود. او از ماجرای جستجوی گنج با خبر شده و با زیرکی آنها را به سمت پارچه ای راهنمایی می کند. باز هم همه جستجو می کنند اما چیزی نمی یابند تا اینکه یک شب که جشن تولد برای عزیز گرفته اند او قرآنی را که لای پارچه مخمل خاکی پیچانده شده بیرون می آورد و پاکت وصیتنامه پدر را برای بچه ها می خواند که آنها را به معنویت و نزدیکی با قرآن و احترام به مادر سفارش کرده است.
  مادر هم برای رهایی مشکلات فرهاد او را به توکل به خدا سفارش می کند. فرهاد نماز می خواند و پس از آن اختلاف با فرخنده را کنار گذاشته و هر چه سریعتر به فکر جشن ازدواج بچه هایشان می افتند و جشن عروسی در همان منزل برگزار می شود.

   

  اطلاعات تکمیلی:

  کارگردان: عبدالرضا فیروزان

  تهیه کننده: عبدالرضا فیروزان

  بازیگران اصلی: عبدالرضا اکبری، پویا امینی، مهتاج نجومی، مینا نوروزی، افسانه نوروزی، سمیرا سیاح

  سال تولید: 1390

  کشور سازنده: ایران - سیما فیلم

  مدت (دقیقه): 77:00

  کلیدواژه ها


  سینمایی"دو قدم تا بهشت" عبدالرضا فیروزان عبدالرضا اکبری

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : جمعه 1 دی 1396 ساعت: 18:04
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها