ویژه های شبکه دو به مناسبت حماسه یوم ا... 9 دی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ مستند " روز بصیرت" کاری از گروه سیاسی شبکه دو سیماست که شنبه 9 دی ساعت 19:50 پخش می شود. این مستند روایت گونه از حضور مردم در مقابله با فتنه و ابعاد جهانی حماسه مردم در 9 دی می گوید. همچنین "حماسه مرم" دیگر مستند در نظر گرفته شده است که یکشنبه 10 دی، ساعت 19:50 پخش خواهد شد.
  برنامه "زنده باد زندگی" کاری از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی محمد جعفر خسروی شنبه 9 دی، ساعت 10:30 به موضوع روز بصیرت و میثاق با ولایت می پردازد. این برنامه با پخش کلیپ و پلی بک های مرتبط و بحث و گفت و گو درباره جشنواره طراحی پوستر حماسه 9 دی تقدیم مخاطبان می شود.
  برنامه "عصر خانواده" کاری از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی نیز با پرداختن به موضوع حماسه 9 دی و اشاره به بصیرت و آگاهی مردم به صورت زنده شنبه 9 دی ساعت 18 با مخاطبان همراه می شود.
  پخش کلیپ " پرتو خورشید" با صدای کسری کاویانی و شعری از سید کمال هاشم زاده هم از دیگر تدارکات شبکه دو سیما خواهد بود.
  همچنین برنامه های "مثبت دو"، " نگی که نگفتی"، " نما دو"، با دعوت از کارشناسان و مهمانان فرهنگی و انقلابی به بررسی حماسه 9 دی می پردازند.

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 2:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها