بررسی عوامل خشک شدن تالاب بختگان در «طبیعت 360 درجه»

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ محسن سلیمانی روزبهانی؛ مدیر برنامه محیط زیست و توسعه اقتصادی اجتماعی برنامه عمران سازمان ملل متحد در ایران مهمان این قسمت از برنامه می شود و ادامه بحث هفته گذشته را با پرهام دیباج؛ مجری و کارشناس «طبیعت 360 درجه» پی می گیرد.
  دریاچه بختگان در استان فارس که روزگاری یکی از بزرگترین دریاچه های کشور بعد از دریاچه ارومیه محسوب می شد، این روزها به نمکزار تبدیل شده و کارشناسان و محققان، خشکسالی و در عین حال برداشت بی رویه از منابع آبی را ازجمله عوامل موثر در خشکی مطلق تالاب می دانند.
  در این راستا گزارش های برنامه هم نگاهی دارد به اختلال در زندگی ساکنان این منطقه که در اثر خشکی این تالاب پدید آمده. همچنین تصاویری از درناها که با وجود خشک بودن تالاب در این محل به دنبال غذا می گردند.
  برنامه «طبیعت 360 درجه» با رویکرد بررسی پرونده های مختلف زیست محیطی در حوزه های طبیعی و انسانی و با دعوت از مهمانان مختلف مسائل مبتلابه محیط زیست امروز ایران را با نگاهی موشکافانه و دقیق بررسی می کند.
  گفتنی است این برنامه کاریست از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج که پنجشنبه ها ساعت 18:00 از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن جمعه ساعت 6:30 خواهد بود.

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 2:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123