سینمایی"مورد ناشناخته"

ساخت وبلاگ
چکیده : خلاصه فیلم: دکتر گروت که در مرکز روان درمانی جدیدا مشغول به کار شده به صورتی کاملا  ناخودآگاه درگیر... با عنوان : سینمایی"مورد ناشناخته" بخوانید :

خلاصه فیلم:

دکتر گروت که در مرکز روان درمانی جدیدا مشغول به کار شده به صورتی کاملا  ناخودآگاه درگیر پرونده بیماری به نام پاول پولانسکی میشود.
دکتر هنگامی بیشتر مصمم میشود به دنبال علت بیماری و روانکاوی پاول برود که متوجه میشود از او هیچ نشان و مشخصاتی در پرونده بالینیش وجود ندارد و در این مسیر درگیر ماجراهایی میشود که رفته رفته او را به سرنخهایی از یک اتفاق که در سالیان گذشته برای پاول رخ داده میرساند .
در این بین پدید آمدن روابط  احساسی میان دکتر و پاول پس از مدتها تلاش و جلب اعتماد از سوی دکتر  و اینکه میتواند به او اطمینان دهد که قصد محافظت از او را دارد  شرایط را طوری رقم میزند که تمامی کسانیکه میپنداشتند پاول قادر به تکلم نیست برای دکترگروک  از اتفاقات تلخی که در گذشته برایش رخ داده بگوید.
در کنار تهدیدات و اتفاقاتی که برای دکتر و خانواده اش بواسطه حمایت از پاول و نگهداری از او بعنوان بیماری خطرناک و نامجهول که سابقه درگیری با دیگران را داشته و روان پریش به حساب میاید و کنترل رفتارهای خود را ندارد از سوی دیگرهمسر دکتر نیز بنای ناسازگاری گذاشته و به بهانه های مختلف و ترس از حضور او در خانه و تهدید جان تنها دخترشان ، دائم در خانه با دکتر بحث و جدل حکمفرماست .
با ادامه تحقیقات و پافشاریها دکتر گروت ، به شخصی به نام دکتر بورن میرسد که بیست سال قبل به خواست دادستان بونکا مجبور به تشخیص بیماری روانی برای پاول میشود و از آن پس او راهی بیمارستان روانی میشود. در ادامه تحقیقات دکتر گروت به آمبرزیاک که برادربزرگتر پاول است برخورد میکند و متوجه میشود که پاول در گذشته جزو افرادی بوده که بواسطه حضوربرادرش  درگروههای سیاسی و به خواست آنها در سرکوب مخالفان اقدامات خشونت باری انجام میداده و در یکی از این درگیریها که موجب کشته شدن فردی میشود و پس از آن آمبرزیاک تصمیم میگیرد تا از دادستان بخواهد تا با تغییر نام خانوادگی برادرش پزشکی که همان دکتر بورن است را مجبور نماید تا او را با نام دیگری یعنی همان پاول بعنوان بیماری روانی به دادگاه معرفی کرده و علت کشته شدن فرد مقتول را نیز به علت نداشتن تعادل روحی و روانی ضارب مشخص نمایند.

اطلاعات تکمیلی:

نام فیلم (لاتین): Case Unknown

بازیگران اصلی: بوریس زیک، ماریان اوپانیا

سال تولید: 2009

کشور سازنده: لهستان

مدت (دقیقه): 89:00

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 23:38