سینمایی"برد حتمی"

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  خلاصه فیلم:

  جنتری مردی میانسال است که با زحمت فراوان مزرعه ای ارزشمند بنا کرده اما از دنیا می رود و با فاصله کمی از مرگ او مردی به نام داردن به سراغ خانواده اش می رود و در مقابل طلبش از جنتری، مزرعه را می خواهد.
  روح جنتری با همه خانواده در ارتباط است و سعی می کند به آنها کمک کند اما کمک نهایی اش رازی مخفی است که با پسر نوجوانش در میان می گذارد و از او می خواهد سکوت کند.
  هانا دختر جنتری تصمیم می گیرد برای پرداخت بدهی جنتری، در مسابقه اسب سواری شرکت کند اما اسب آنها پیر شده.
  شبی رودی، پسر خانواده با اسبی بی نظیر به خانه بر می گردد و در مقابل سوالهای هانا و مادرش آنا سکوت می کند.
  هانا و اسب پیشرفت خوبی دارند و داردن که نگران پیروزی هانا است مردی به نام جفری را به سراغ اسب هانا می فرستد تا آن را مسموم کند.
  با باخت هانا تمام امید خانواده از بین می رود و خود را برای خروج از خانه آماده می کنند اما در همین زمان کره اسبی به دنیا می آید و رودی به سراغ مردی به نام کارتر می رود.
  کارتر با قراردادی به دیدن خانواده می رود و به انها اطلاع می دهد که جنتری پیش از مرگش، مادیانش را برای جفتگیری با اسبی ارزشمند در اختیار کارتر قرار داده و او کره را با قیمتی به اندازه تمام بدهی جنتری خریداری کرد.
  جفری که پس از مسموم کردن اسب، پولی از داردن نگرفته بود، خود را به پلیس معرفی کرد و با این کار، موجب زندانی شدن داردن نیز می شود.

  اطلاعات تکمیلی:

  نام لاتین/بین المللی: Race to win

  کارگردان: Teddy Smith

  ژانر: درام خانوادگی

  سال تولید: 2016

  مدت: 1:22:30

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 26 دی 1396 ساعت: 16:38
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها