ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت حماسه 9 دی

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما ؛ مستند «اسب تروا» کاری از گروه سیاسی ... با عنوان : ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت حماسه 9 دی بخوانید :

به گزارش روابط عمومی   شبکه   دو   سیما  ؛ مستند «اسب تروا» کاری از گروه سیاسی شبکه دو سیماست که به   مناسبت     حماسه   یوم ا... 9 دی روانه آنتن می شود. این مستند روایی به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن اولیایی علاوه بر پرداختن به ابعاد حادثه 9 دی سال 88 به نقش نهادهای براندازِ فعال در خارج از کشور می پردازد. «اسب تروا» یکشنبه 9 دی ساعت 19:40 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

همچنین دوشنبه و چهارشنبه 10 و 12 دی ماه حال و هوا و حواشی نهمین جشنواره مردمی عمار در ارتباطی زنده تقدیم مخاطبان می شود و شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 13:00 نیز پخش مستندهایی در موضوعات سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، استکبارستیزی، مدافعان حرم، جنگ نرم و ملت قهرمان از این جشنواره به مناسبت یوم ا... 9 دی در نظر گرفته است.

«نمادو» که دوربین شبکه دو در سراسر کشور است به پخش گزارش هایی   ویژه   و مرتبط با این روز خواهد پرداخت.

  برنامه   "زنده باد زندگی" کاری از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی محمد جعفر خسروی یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 دی، ساعت ۱۰:۳۰ "، با دعوت از کارشناسان و مهمانان فرهنگی و انقلابی به موضوع روز بصیرت و میثاق با ولایت می پردازد.

برنامه "عصر خانواده" کاری از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی نیز با پرداختن به موضوع حماسه ۹ دی و اشاره به بصیرت و آگاهی مردم به صورت زنده شنبه و یکشنبه 8 و ۹ دی ساعت ۱۸ با مخاطبان همراه می شود.
 

...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 5 تاريخ : جمعه 14 دی 1397 ساعت: 23:32